Підсумки 1-го Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю імені Василя Скуратівського «До Василя!»

“Хто не був на церемонії нагородження, може тепер нарешті побачити (або не побачити… бо не всі ж стали переможцями) свою відзнаку, оцінку свого таланту, обдарованості.

Нагороджені учасники заочного літературного конкурсу, які не змогли з різних причин побувати на святі, отримають грамоти поштою.

Вітаю усіх іще раз! Наснаги, віри в себе! Тим, хто не потрапив до списку переможців – наполегливості і впертості! Успіх прийде, якщо йти йому настріч!”

З любов’ю Ірина Кримська-Лузанчук


Перелік усіх нагороджених і відзначених:

Бережко-Камінська Юлія – І місце у номінації «Книга» («Невідворотне». Поезія); І місце у номінації «Поезія»; за майстерність у номінації «Корінь і крона».

Бех Лілія – ІІІ місце у номінації «Книга» («До дна не спита чаша гіркоти»)

Бортнікова Ольга – ІІІ місце у номінації «Проза»; ІІІ місце у номінації «Твори для дітей».

Васильєва Тамара – ІІ місце у номінації «Книга» («Мамина хустка»); ІІІ місце у номінації «Поезія»; за майстерність у номінації «Корінь і крона».

Васильчук Віктор – ІІ місце у номінації «Проза»; ІІ місце у номінації «Твори для дітей»; ІІ місце у номінації «Книга для дітей» («Дивовижні пригоди речей на старому горищі», «Пригоди на Червоній гірці»)

Виноградська Галина – І місце у номінації «Публіцистика»; ІІ місце у номінації «Поезія»; за майстерність у номінаціях «В окопі й бліндажі…», «Донбас мій український…», «Сповідь старої криниці».

Вітер Світлана – за майстерність у номінаціях «Корінь і крона», «Сповідь старої криниці», «В окопі й бліндажі…».

Власенко Галина – ІІІ місце у номінації «Поезія».

Геращенко Оксана – ІІ місце у номінації «Книга» («Прості речі»).

Глущенко Антоніна – ІІІ місце у номінації «Проза» («Іронічна проза»).

Гудзь Леся – ІІІ місце у номінації «Проза»; за майстерність у номінації «Корінь і крона».

Гузовська-Корицька Галина – І місце у номінації «Проза»; І місце у номінації «Сценарії. Розробки. Посібники»; ІІ місце у номінації «Проза» («Нон-фікшн»); ІІІ місце у номінації «Твори для дітей».

Гуменюк Анна – абсолютна перемога у номінації «Довідник».

Гура Ольга – абсолютна перемога у номінації «Казка».

Дмитерко Олена – ІІ місце у номінації «Проза» («Король палаючого неба»); ІІІ місце у номінації «Проза» («Казки»).

Дячишин Богдан – ІІ місце у номінації «Публіцистика»; абсолютна перемога у номінації «Чин високих рефлексій» (добірка книжок).

Живолуп Людмила – І місце у номінації «Поезія».

Зеленчук Тетяна – ІІІ місце у номінації «Поезія».

Зіневич Алла – ІІ місце у номінації «Проза»; за майстерність у номінації «Лаконічність».

Камерон Людмила – за майстерність у номінаціях «Село, якого вже нема», «Історія одного фото».

Крижановська Ніна – ІІІ місце у номінації «Проза».

Кротюк Оксана – ІІ місце у номінації «Книга для дітей» («Прилетіла пташечка»).

Кухарчук Петро – ІІ місце у номінації «Проза» («Агапе», «Коло»).

Кучерук Віктор – ІІІ місце у номінації «Поезія».

Ластівка Польова – І місце у номінації «Поезія»; за майстерність у номінації «Корінь і крона».

Ленок Ганна – ІІІ місце у номінації «Проза».

Лотоцька Алла – ІІІ місце у номінації «Проза».

Луговий Леонід – ІІІ місце у номінації «Поезія»; за майстерність у номінації «В окопі й бліндажі…».

Нікітенко Світлана – за майстерність у номінації «Гілочка».

Омельченко Лариса – І місце у номінації «Проза».

Павленко Валентина – І місце у номінації «Книга» («Ріка на ім’я здивування», «Пам’ять місця»); І місце у номінації «Поезія» – спецномінація «Поліський Рільке».

Позняк Надія – ІІ місце у номінації «Книга» («Ряди Фур’є»); ІІІ місце у номінації «Поезія».

Радушинська Оксана – І місце у номінації «Книга для дітей» («Зелен-день»).

Редчиць Іван – ІІ місце у номінації «Поезія».

Святненко Володимир – І місце у номінації «Публіцистика»; ІІІ місце у номінації «Проза»; абсолютна перемога у номінації документальна проза та документальна книга.

Семеняк Валентина – І місце у номінації «Книга для дітей» («Баба Сяба»); ІІ місце у номінації «Публіцистика»; ІІІ місце у номінації «Проза» («Булочка для Бога»).

Сердунич Любов – за майстерність у номінаціях «Корінь і крона».

Сливка Галина – ІІІ місце у номінації «Поезія».

Соболевська Світлана – ІІ місце у номінації «Книга для дітей» («Подарунок із Романівки»).

Тарасова Ольга – ІІІ місце у номінації «Книга для дітей» («Кольорова сова»); за ІІ місце у номінації «Драма».

Фарина Ігор – І місце у номінації «Публіцистика»; ІІ місце у номінації «Пародія».

Хмелівський Валерій – за ІІІ місце у номінації «Драма»; за майстерність у номінації «В окопі й бліндажі…».

Череп-Пероганич Тетяна – І місце у номінації «Проза» («Бумеранг»); ІІ місце у номінації «Книга для дітей» («Коли приходить любов»).

Шиловець Марія – ІІІ місце у номінації «Проза».

Юрченко Євгенія – ІІ місце у номінації «Книга» («Аритмія мовчання»); ІІІ місце у номінації «Поезія»; ІІІ місце у номінації «Проза».

Якусевич Марія – І місце у номінації «Проза»; абсолютна перемога у номінації художня проза та художня книга; за майстерність у номінації «Корінь і крона».


Нагороджено грамотами фестивалю:

НІНУ ТРЕТЯК та ОЛЕСЯ КОЛЯДУ за І місце у номінації «Дует натхненних»
ВІКТОРА ВАСИЛЬЧУКА за успішну фестивальну діяльність
ВАСИЛЯ ТИМОШЕНКА за успішну фестивальну діяльність
ГАЛИНУ ФЕСЮК за успішну фестивальну діяльність
ВАЛЕРІЯ ХМЕЛІВСЬКОГО за успішну фестивальну діяльність
ОЛЬГУ ГУРУ за пісенну щедрість
ЮРІЯ ІВАНЦЯ за пісенну щедрість
ОЛЕСЯ КОЛЯДУ за пісенну щедрість
МАЛИНСЬКУ МІСЬКУ ДИТЯЧУ БІБЛІОТЕКУ за успішну діяльність у сфері збереження народної культури, традицій і звичаїв та популяризацію творчості Василя Скуратівського
ІРИНУ ОКСАНИЧ за систематичну волонтерську й творчу участь у міських і регіональних заходах у сфері культури
ЛЮДМИЛУ ОСАДЧУ за створення та розвиток шкільного музею літератури рідного краю
ЦЕНТРАЛЬНУ РАЙОННУ БІБЛІОТЕКУ ім. В.Скуратівського за успішну діяльність у сфері збереження народної культури, традицій і звичаїв та популяризацію творчості Василя Скуратівського
СКУРАТІВСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ І-ІІІ ст за музейну та пошукову діяльність у сфері збереження народної культури, традицій і звичаїв
УКРАЇНКІВСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ І-ІІІ ст за музейну та пошукову діяльність у сфері збереження народної культури, традицій і звичаїв
РОДИНУ РОМАНЧУКІВ за створення родинної хати-музею у с.Савлуки та популяризацію народної культури й спадщини В.Скуратівського.

На фото одна з організаторів і головних натхненників фестивалю Ірина Кримська-Лузанчук

Автор фото: Петро Кухарчук

 

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *