Молоді українські письменники можуть заявити про себе в США. Саме таку можливість відкриває Міжнародний конкурс есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури». Найкращі есе і новели визначатимуть відомі письменники, зокрема Мирослав Дочинець, Олег Соловей, Надія Гуменюк та Любко Дереш. Твори переможців будуть опубліковані в Чикаго, в Україні, а також отримають спеціальні відзнаки та фінансові заохочення.Учасниками конкурсу можуть стати українські прозаїки віком від 15 до 40+ років. Його організатори – «Кабінет молодого автора» Національної спілки письменників України, редакція журналу «Ukrainian people» (Чикаго, США), видання «Українська літературна газета», компанія «Jobian» та креативна аґенція «Баляндраси» – пропонують авторам представити есе і новели, в яких би розкривалася тема праці / роботи / професії.

Художні твори можна надіслати на одну з номінацій – «Есе» або «Новела», в кожній із яких будуть відзначені три перші місця. Для 15–18-річних учасників ці ж номінації винесені в окрему вікову категорію, якою опікуватиметься Київська Мала академія наук та Litosvita.

Оцінюватимуть учасників відомі письменники, редактори та літературознавці: Мирослав Дочинець, Любко Дереш, Ольга Руда, Олег Соловей, Надія Гуменюк, Юлія Бережко-Камінська, Ольга Сухомлин (Ольхова). До журі номінації 15-18 років долучено також програмну директорку Litosvita Світлану Привалову і директорку КМАН Ірину Поліщук.

Твори переможців конкурсу «WorkStory» будуть опубліковані на сторінках найвідомішого журналу української діаспори в США «Ukrainian people», в «Українській літературній газеті», «Літературній Україні» та «Дебют-газеті».

Також для переможців передбачені премії від компанії «Jobian»: перші місця – 3 тис. грн; другі – 2 тис.; треті місця – 1 тис. грн. Два переможці у віковій категорії 15–18 років, які посядуть перші місця, отримають премії від креативної агенції «Баляндраси» по 3 тис. грн.

Будуть вручені і заохочувальні спецвідзнаки за «Найоригінальніший твір та високу літературну майстерність» від Світлани Привалової та сертифікат на 2000 грн для навчання в Litosvita, а також за «Найкращий твір про трудових мігрантів» від письменниці, викладачки Інституту комунікації, медіа та ІТ Університету прикладних наук Ганзе (м. Гронінген, Нідерланди) Оксани Лозинської.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті «Української літературної газети»: Прийом творів – із 1 січня до 1 березня 2021 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *