У Раді визначилися з керівниками парламентських комітетів (список)

У Верховній раді України нового скликання визначилися з керівниками парламентських комітетів – більшість комітетів забрали депутати від “Слуги народу”.

Хто очолить парламентські комітети:

Комітет з питань аграрної та земельної політики – Микола Сольський ( “Слуга народу”)
Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська ( “Слуга народу”)
Комітет з питань бюджету – Юрій Аристов ( “Слуга народу”)
Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко ( “Слуга народу”)
Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондаренко ( “Слуга народу”)
Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха ( “Слуга народу”)
Комітет з питань енергетики та ЖКП – Андрій Герус ( “Слуга народу”)
Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування – Михайло Радуцький ( “Слуга народу”)
Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко ( “Слуга народу”)
Комітет з питань інтеграції України з ЄС – Іванна Климпуш-Цинцадзе ( “Європейська солідарність”)
Комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем’якін ( “Батьківщина”)
Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич ( “Слуга народу”)
Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко ( “Слуга народу”)
Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак ( “Слуга народу”)
Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин – Дмитро Лубинець (позафракційний)
Комітет з питань правової політики – Ірина Венедиктова ( “Слуга народу”)
Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський ( “Слуга народу”)
Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР – Сергій Кальченко ( “Слуга народу”)
Комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич (ОТЗЖ)
Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова ( “Слуга народу”)
Комітет з питань транспорту та інфраструктури – н / д (перший заступник голови Юлія Клименко, “Голос”)
Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев ( “Слуга народу”)
Комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко ( “Слуга народу”).

За інформацією espreso.tv

 

 

Журналіст, письменник, громадський діяч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *