Вчора, 3 лютого, на сцені Національної оперети України пройшов концерт «10 тенорів», який об’єднав співаків різних країн.

Шість українців, три поляки і один грузин запалювали київську публіку так, що гучні оплески не замовкали впродовж всього концерту. Та й “на біс” виконавцям довелося заспівати не одну ще пісню.

Радуватимуть шанувальників Барді Адамія (Грузія), Бартош Кучік, Маріуш Рута (Польща), Володимир Холкін, Михайло Гуменний-Петрівський, Дмитро Фощанка, Петро Челялі, Дмитро Кифорук, Олександр Островський, Михайло Дімов (Україна) і сьогодні.

Варто зазначити, що цьому проєкту 5 років. Його було створено у рамках культурної співпраці між Україною та Польщею у 2018 році Київським національним академічним театром оперети та польською концертною агенцією  Ярослава Брусса. Концерт “10 тенорів” в Польщі та Україні вже відбувся понад 200 разів. Керівник проєкту – Народний артист України Богдан Струтинський.

Цього разу на сцені Національної оперети України артисти виступають з дещо оновленою програмою. Це віртуозне виконання популярної тарантели Джоаккіно Россіні «La Danza», всесвітньовідома арія «Nessun Dorma» з опери Джакомо Пуччіні «Турандот», цікаві та оригінальні трактування композицій «La Vie En Rose» з репертуару Едіт Піаф та «Dancing Queen» гурту «Abba», чуттєва та ніжна лірика «Mama», «Amazing Grace» квартету «Il Divo».

В рамках проєкту відбулася пресконференція, під час якої розповідали про успіхи та ділилися планами з представниками ЗМІ комерційна директорка, заслужена діячка мистецтв України Оксана Когут, режисер-постановник концерту, заслужений артист України Вадим Прокопенко, диригент-постановник концерту, заслужений діяч мистецтв України Ігор Ярошенко та директор польської концертної агенції Ярослав Брусса.

Всі авторські права на світлини належать Київському національному академічному театру оперети та Fedortsiv A M.
Текст і головна світлина цієї публікації поширюються на умовах CC BY 4.0 

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *