Суд засудив київського дев’ятикласника до покарання у вигляді умовного терміну в один рік і виплати 100 тисяч гривень штрафу моральної шкоди через побиття однокласника. З вироком можна ознайомитися в реєстрі судових рішень.

За даними суду, в січні 2019 року на стадіоні школи №259 на проспекті Маяковського, 21г у школяра стався конфлікт з однокласником. Він завдав тому не менше 17 ударів по голові і тілу, внаслідок чого у підлітка діагностували закриту черепно-мозкову травму та інші значні ускладнення.Нападник школяр повністю визнав себе винним в скоєнні злочину за ч. 1 ст. 122 КК України («Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження») і розкаявся. Крім відбування одного року умовно, йому доведеться виплатити 2676 грн матеріальних збитків і 100 тисяч гривень морального.

Нагадаємо, у грудні 2018 року ВРУ  ухвалила  закон № 8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» проголосували 228 народних депутатів. Він додає до адмінкодексу статтю 173-4 за булінг.

 

 

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *