Лариса Ніцой

Українці, зніміть рожеві окуляри і торгуйтеся з Порошенком за другий тур. О так, ми мали гарного вчителя. Торгуйтеся! Спочатку Закон про мову – потім поговоримо про наші голоси.

Запитайте у пана Президента, ДЕ наш МОВНИЙ ЗАКОН?

Чому він не був ухвалений 5 років тому? 4 роки тому? 3 роки тому? 2 роки тому? 1 рік тому? Місяць тому?

Запитайте в Княжицького, голови комітету культури, чому НОВИЙ Закон про мову не виносився в сесійну залу усі ці роки? За чиєю вказівкою не виносився?Запитайте у Парубія, чому поправлений законопроект був ухвалений комітетом 19 грудня, а в сесійну залу потрапив лише в березні?

Запитайте у них у всіх, чому за два тижні до виборів у сесійну залу був винесений НЕ ЗАКОНОПРОЕКТ, а замість нього жування ДВОХ ТИСЯЧ ПРАВОК?

Запитайте у віце-спікера Кириленка. З ким погоджувалися ці всі дії, від кого отримували вказівки?

Не забудьте запитати усіх тих “громадських” мовних активістів, які замість захищати ваші громадські інтереси, виляють хвостиком перед тими керівниками. Цих активістів легко вирахувати. Княжицький свої дописи робить з посиланням на них.

Запитайте у всіх, за чиїм сценарієм вони діяли і для чого?

Бо тут ЗЕ грозиться мовний законопроект переглянути. То одна справа – переглядати і заморожувати неухвалений проект. А уявіть, якби Закон уже був ухвалений і давно діяв, а ЗЕ треба було шукати у парламенті голоси для скасування діючого Закону – то це зовсім інша справа і дві великі різниці, як кажуть в Одесі.

І заодно запитайте у всіх разом, яке право мали ці всі керівники так ЦИНІЧНО залишити Законопроект про мову (дорогоцінну трепетну річ для українців) як банальний предмет торгу з тими ж українцями, на випадок провалу в першому турі, щоб лякати українців неухваленням, гратися на патріотичних почуттях українців і використовувати непроголосований законопроект як приманку для голосування в другому турі. Це як взяти в заручники дитину і погрожувати позбавити її життя або зберегти в обмін на голосування у другому турі.

Торги? ОК. Пане президенте! Ухвалений Закон про мову – на стіл.

Вранці – Закон. Увечері – стільці, бррррр, голоси.

І якщо це все не так, шановне керівництво держави, як ви обставили, ТО ЧОМУ ЦЕЙ ЗАКОН ДОСІ НЕ УХВАЛЕНИЙ ?

Заодно хочемо закон про імпічмент, про депутатську недоторканність і відставку Гриневич.

Так, ми – цинічні бандери. А ви ДУМАЙТЕ!

 

Від Лариса Ніцой

Письменниця, громадська діячка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *