В умовах повномасштабної війни в Україні 92% дітей навчаються у школах або ж відвідують дитсадки,  8% – не відвідують заклади освіти. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Головні причини, чому діти не ходять до освітніх закладів, – закриття шкіл чи дитсадків через війну (60%) та небажання батьків віддавати дітей до закладів освіти через небезпеку під час війни.

Згідно з даними опитування, 42% дітей навчаються у школах/садочках онлайн, 29%  — у змішаному форматі (як онлайн, так і в приміщеннях закладів), 26% — постійно відвідують навчальні та виховні заклади. Лише 3% дітей перебувають на домашній формі навчання.

Онлайн навчання найбільш поширене на прифронтових територіях, онлайн та змішана форми — на деокупованих та серед мешканців центру України. У Києві понад половина займаються як онлайн, так і за змішаною формою, водночас майже 40% відвідують освітні заклади постійно. У західних регіонах майже половина дітей (47%) навчаються офлайн, 40% за змішаною формою, 10% — постійно онлайн.

Джерело: Читомо

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *