13 травня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки презентували портрети військовослужбовців батальйону «Айдар» авторства Руслана Кашаюка, учасника бойових дій, студента IV курсу факультету культури і мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво»

Захід присвячено 5-й річниці створення батальйону.Підтримати Руслана, разом з іншими почасними гостями, завітав капелан Михайло Бучак. Отець Михайло пригадав слова Руслана Кашаюка: «Жодна моя дія, жоден мій крок і жодні мої успіхи не відбувалися без підтримки Божої». Капелан додав: «Мені приємно, що перший гість на всіх заходах Руслана – це Бог, який дав йому шанс сьогодні все це вершити. Також мені приємно, що боротьба Руслана не завершена. Він сьогодні бореться за душі побратимів, за те, щоб вони знайшли себе в житті. І бореться через мистецтво. Дай, Боже, успіхів, щоб якомога більше побратимів стало в стрій мирного життя».

Руслан Кашаюк розповів про серію робіт «Айдар», у якій сьогодні представлено найбільше лучан і волинян. У чорних рамках – Роман Луцюк, випускник університету, де проходить виставка, Сергій Климчук, Рустам Хамраєв, Сергій Шостак, Віктор Кумецький, Олег Михайлов, Олег Твердохліб, Микола Королько, Олег Вишневський, Ігор Філіпчук – волиняни, Герої, які до останнього подиху боролися за Україну і віддали за неї своє життя.

Більше фото та інформації дивіться і читайте тут.

 

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *