Минулого року досить дивні скарги посипалися до ЖЕКу міста Глухова у Сумській області. Від комунальників вимагають розібратися з місцевими бобрами, вони  перегородили греблями річку Есмань. Вода вийшла з берегів та затопила підвали довколишніх будинків.

– Ніхто не може однозначно сказати, що затоплення – вина бобрів. Що ми бачили? У річці утворилася запруда. Можливо, палиці та гілки просто принесло течією. Консультувалися зі спеціалістами, але вони нічого однозначно не відповіли, – розповідала тоді начальник управління ЖКГ міста Глухів Марія Сегеда.

Нібито проблема була вирішена, пообіцяли, що тварин просто перенесуть до іншої річки, ні відловлювати, ні кривдити не будуть однозначно. Але не через хвилювання за бобрів, ,а через те що фахівців для вбивства  жителів річки, немає.

Тваринок як і обіцяли перенесли, але за рік вони вирішили повернутися ,та скоїти напад на заповітний будинок біля річки. Як і попереджали зоологи ,ловити та перевозити звірків на інше місце, небажано. тому що бобри – територіальні тварини. Недивно, що вони вирішили повернутися.

Наразі  доля тварин невідома, а от мешканці злощасного будинку, налаштовані на позитивний лад, навіть шуткують, що з такими співмешканцями жити стало набагато цікавіше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *