Спека надворі. Спека у наших головах. Більше 50 000 учнів не змогли скласти просте ЗНО з української мови і літератури. Поплічник Медведчука купив Zik. Партія Зеленського близька до однокольорової більшості у Верховній Раді. Малоросія, хамовито і галасливо, знову, на їхню думку, торжествує у вічній боротьбі з Україною.

Але в нашій історії були набагато чорніші стани. У 1891 році четверо студентів із Братства Тарасівців випустило у безмежність Всесвіту візію соборної держави. Тепер, коли свідомих українців мільйони, є новий шанс на важку перековку деяких основ нашої ментальності у супрязі із важкою працею!Більше терпимості всередині українського світу. Більше важкої роз’яснювальної роботи, бо ми зіткнулися із феноменом «мудрості» нашого народу. Але тепер повинен бути чесний аналіз –чому? Адже українці такі ж, які всі інші, чисельно великі нації. Тобто, не кращі і н е гірші. 


Як писав поет Евген Маланюк, «Поможи мені, римський орле//моїх каторжних предків тавро». Відступати нікуди. Бог і Україна – всередині нас.

Від Процюк Степан

письменник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *