На наступному фестивалі “Книжковий арсенал” у Києві ветеранська література буде окремо презентована у форматі намету.

Як передає “Новинарня“, про це повідомила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз за підсумками дискусії, що точилася навколо допуску чи недопуску на “Книжковий арсенал” ветеранських видавництв і книжок про АТО/ООС.

“Концепцію, яку вчора під час обговорення участі ветеранів-письменників у “Книжковому арсеналі” озвучили Мартин Брест та Олексій Петров, ухвалено директоркою та організатором “Крижкового арсеналу” Олесею Островською. Отже, вперше буде створено великий ветеранській простір книжок авторів-ветеранів. Формат – намет. Так, саме намет, як єдиний природній формат, що дозволяє сфокусувати всі відчуття в одному місці. Правда про війну від воїнів”, – написала Фріз у “Фейсбуці” в четвер, 7 березня.

За її словами, сформовано робочу групу, до складу якої увійшли ветерани-літератори, які ініціювали формат, а також представники “Книжкового арсеналу” і Міністерства у справах ветеранів (Оксана Гаврилюк, Андрій Козінчук, Ярослав Павловський).

“Впевнена, що наш книжковий намет стане головною родзинкою “Книжкового арсеналу” в цьому році. Будуть презентації та обговорення, автограф-сесії не лише відомих ветеранів-письменників, а й тих, твори, яких ми відкриємо читачам вперше. Це буде класно!” – заявила Фріз, подякувавши Олесі Островській за підтримку ідеї ветеранів.

Як відомо, IX Міжнародний фестиваль “Книжковий арсенал” відбудеться на території Мистецького арсеналу в Києві 22-26 травня 2019 року.

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.