17 грудня 2020 року в кінотеатрах у прокат виходить українська фентезійна кінострічка «Казка старого мельника»  для всієї родини. Фільм знято за мотивами однойменної казки «Золотого письменника України» – Сергія Ухачевського.

Події у фільмі відбуваються у двох часових періодах – у ХІХ, а також у XVI століттях. Авторські казкові герої мандрують у часі. Режисером стрічки виступив Олександр Ітигілов, сценарист та творчий продюсер – Сергій Гаврилюк.

Фільм «Казка старого мельника» об’єднав неймовірно яскраве сузір’я українських акторів: Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Олеся Жураковська, Анна Кошмал, Наталія Сумська, Ігор Бірча, Остап Ступка, Валентин Томусяк, Володимир Горянський, Анатолій Хостікоєв та інші. Мабуть, ще жодна картина не могла похвалитися таким зірковим складом улюбленців мільйонів глядачів. Фільм створено компанією Euromedia, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У фільмі-казці розповідається про воєводу пана Адама, який повертається після битви й застає рідне місто в полоні злих чар. Любов до сім’ї, вибір життєвого шляху, взаємодопомога та співчуття, мужність та наполегливість – усе це  «Казка старого мельника»! Дивіться у кінотеатрах вашого міста з 17 грудня!

Прем’єра стрічки «Казка старого мельника» планувалася на 16 квітня 2020 року, але через пандемію коронавірусу та локдаун прем’єру перенесли на 31 грудня 2020. Проте, через січневий локдаун, дистриб’ютор прийняв рішення перенести вихід на 17 грудня 2020 року. До речі, кінотеатри – один з найбезпечніших та найцікавіших видів дозвілля на період пандемії, адже там дотримуються усіх рекомендацій та правил безпеки, дистанції та лише 50%  місць у глядацькій залі.

Кількість сеансів та місць у кінозалах обмежена, тому вдягайте маски, мийте руки та дивіться у кіно з 17 грудня! Беріть родину, друзів та насолоджуйтесь фантастичним сюжетом, яскравою акторською грою та добрим українським кіно «Казка старого мельника»!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=TfBPDpIsy9Q&feature=emb_logo

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *