Як пояснила перший віцепрем’єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко, люди, які залишилися без роботи не зможуть претендувати на іпотеку до моменту працевлаштування.

Хто не зможе отримати іпотечний кредит під 3%: особи, які втратили роботу.

Свириденко пояснила, що базова вимога банку при кредитуванні фізичних осіб — наявність стабільного джерела доходу у позичальника та термін працевлаштування зазвичай від 6 місяців. Тож громадяни, які тимчасово залишились без роботи, зможуть взяти участь у цій програмі лише після працевлаштування.

“Зазначу, що зі свого боку уряд запустив низку програм, спрямованих на зменшення безробіття і надання допомоги людям у працевлаштуванні”,— додала міністерка.

Вона наголошує, що одне із головних завдань держави — спростити пошук роботи, дати українцям можливості фінансово забезпечувати свої родини, і в тому числі стати учасником програми «Доступна іпотека».

Свириденко зазначає, що українці, які через війну отримали тимчасовий прихисток в інших країнах, зможуть взяти участь у програмі після повернення та працевлаштування вдома, адже вони мають бути платоспроможними, щоб сплачувати кредит

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *