«Горіхові війни», які тривали кілька останніх місяців, нарешті закінчилися. Спільними зусиллями ДФС, Одеської митниці та експортерів вдалося позбавитися їх основної причини: з Митного реєстру видалено деякі об’єкти права інтелектуальної власності патентів, що використовувались з метою “патентного тролінгу” та блокування експорту волоських горіхів.

Нажаль викривлене висвітлення деякими ЗМІ ситуації, що склалася навколо експорту горіхів, нанесло репутаційні збитки як Одеській митниці ДФС у цілому, так і конкретним посадовим особам зокрема.

На своїй сторінці у Фейсбуці митники зазначили, що готові відповідати за всі прийняті рішення та аргументовано відстоювати свою позицію, захищати честь і гідність посадових осіб та ділову репутацію Одеської митниці ДФС. 

“Одеська митниця ДФС є відкритою до спілкування з представниками засобів масової інформації та готова як надавати будь-які коментарі в межах компетенції, так і захищати свою репутацію у разі необ’єктивного та упередженого висвітлення подій. Закликаємо журналістів, у разі зацікавленості діяльністю митниці, звертатися за офіційним коментарем та, керуючись непорушним правилом журналістики про паритетність думок, уникати однобокого висвітлення інформації та не допускати формування у пересічних громадян хибної думки про перебіг подій”, – наголошується в дописі.

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *