Зустріч з батьківською громадою  для родин майбутніх першокласників НУШ – важливий крок до співпраці ВЧИТЕЛЬ – ДИТИНА – РОДИНА.

Знайомство, теорії, практики, творчість, приємності – все це очікувало батьків, які завітали днями до актової зали спеціалізованої школи № 304.

Привітала учасників директор школи Ганна Шуть, яка провела віртуальну  екскурсію   школою, познайомила присутніх з перспективами навчального закладу, що вирізняється інноваційним підходом до навчально-виховного процесу,  розповіла про  традиції шкільного життя, а також налаштувала батьків на плідну співпрацю.Заступник директора школи Євген Сидоркін ознайомив присутніх  з режимом роботи школи та групи продовженого дня, а також повідомив про особливості  навчально-виховного процесу в першому класі, які зміни відбулися у сучасній школі, чого слід чекати у НУШ:  ознайомив із новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання.

Зустріч пройшла у вигляді тренінгового заняття, де батьки щиро спілкувалися і висловлювали свої погляди на НУШ. Підсумком спільної роботи батьків стали пропозиції щодо вдосконалення освітнього простору, зокрема реконструкцію спортивних майданчиків.

Зустріч з батьківською громадою  завжди є  цінним важелем педагогічної взаємодії  батьків та школи.

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *