Микола Олександрович Удянський народився 22 травня 1983 в м. Харків в родині інженера-випробувача (батько) і працівника торгівлі (мати).

Закінчив Середню школу № 53 у Харкові, в 2001-2003 служив строкову службу в Збройних силах України, в спеціальних військах радіаційного, хімічного і біологічного розвідки (РХБ).

У 2009 закінчив Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ) за фахом «Автомобільні дороги та аеродроми», у 2019 закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальностями право і кібербезпека.

У 2003-2006 працював комерційним директором Торгового дому «Олівін» (Харків), з 2006 по 2014 займався виробництвом і дистрибуцією торгових терміналів.

У 2013 заснував ІТ-компанію Prof-It що розробляє криптовалютні біржі та інші ІТ-продукти на блокчейні.

У 2014 заснував страхову компанію Ассур.

У 2018 створена під керівництвом Удянського криптобіржа Coinsbit отримала відзнаку «Краща біржа 2018 р.» на міжнародному фестивалі Blockchain Live.

У червні 2019 захистив кандидатську дисертацію з права на тему «Адміністративно-правові засади взаємодії правоохоронних органів у сфері протидії корупції».

У грудні 2019 Микола Удянський вийшов з Coinsbit, продавши свою частку в бізнесі. Тоді ж він створює міжнародну маркетингову і PR компанію PRMR.

У січні 2020 в Гонконзі, Миколою Удянським і Coinsbit була організована і проведена найбільша міжнародна блокчейн конференція CHAIN 2020, відвідувачами якої стали майже 14 000 осіб, що зробило її наймасштабнішою в історії.

В лютому 2020 заснована Удянським компанія Prof-It, за підтримки біржі криптовалют Coinsbit створила відгалуження (форк) Біткоїну Bitcoin Ultimatum.

Одружений, має дві доньки і сина.

Є автором ідеї і засновником житлового комплексу EVO country club — селища в передмісті Харкова для комфортного проживання і роботи ІТ-фахівців.

За версією видання Hackernoon, Микола Удянський очолив список Топ-10 блокчейн-підприємців СНД

Фото Яни Удянської. Текст і фото поширюються на умовах CC BY-SA 3.0.

Від Микола Оліярник

ІТ-журналіст і аналітик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *