На Черкащині відкрили меморіальну дошку діду Панасу

На Черкащині вшанували Діда Панаса, казки якого з екранів телевізорів із захопленням слухали на добраніч українські дітлахи понад 20 років поспіль. Днями відкрили меморіальну дошку у Тальному, на малій батьківщині Петра Юхимовича Весклярова, який талановито втілив  у життя цей колоритний образ.
«Меморіальну дошку встановили на місці, де колись народився і до 19 років жив улюбленець мого, і не тільки мого, покоління — Дід Панас. Він розповідав нам казочки вечорами, щоп’ятниці з 1964-го по 1988-й рік», — коментує «Україні молодій» директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк.
За словами завідуючої сектором культури Тальнівської райдержадміністрації Оксани Щербатюк, меморіальну дошку Діду Панасу урочисто відкрили на стіні міської школи №2.

Вона каже: «Автором ідеї є наш земляк, краєзнавець і письменник Андрій Поліщук, а спонсорами виступили випускники цієї школи — депутат Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний, перший заступник голови Тальнівської районної державної адміністрації Володимир Гречка, місцеві підприємці Олег Погорецький, Ігор Склярук, Сергій Мороз, депутати Тальнівської районної ради».
Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *