Компанія “Електропрайд”, що постачає електромобілі під власним брендом Konyk, надала два екземпляри своєї продукції великому рітейлеру “Сільпо” в рамках пілотного проекту.

“Fozzy Group тестує два електромобілі моделі Konyk для надання послуг з доставки в центрі Києва. Рішення про продовження співпраці прийматимемо окремо”, – повідомив UBR.ua Іван Пальчевський, начальник відділу зв’язків з медіа Fozzy Group, куди входить мережа “Сільпо”.

Директор “Електропрайду” Костянтин Сіпайло підтвердив, що електромобілі компанії задіяні у сервісі доставки Fozzy Group. “Тримісячний досвід експлуатації Konyk у службі доставки показав хороші результати. У нас є запит на розширення мережі доставки”, – заявив він, зазначивши особливості електромобілів Konyk.

За його словами, в умовах осінньо-зимового періоду експлуатація двоколісного транспорту є вкрай проблематичною, а електромобілі компанії позбавлені цього недоліку. “Простіше кажучи – водій і вантаж захищені від снігу та дощу, є обігрів, чотириколісна машина більш стійка на дорозі в умовах ожеледиці або снігу. При невисокій ціні самої машини – це відмінна альтернатива дво-, триколісним відкритим електроскутерам. Цей фактор часто є вирішальним для замовника”, – наголосив Костянтин Сіпайло.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *