19 березня – радіовистава «Слово про Ігорів похід». Український переклад Максима Рильського. У рамках програми запланована бесіда з онуком письменника Максимом Рильським та літературознавцем, перекладачем Максимом Стріхою.

«Поезія» тривалістю 5 хвилин на найближчі дні анонсована о 10:07, 15:05 і 17:00.

Продюсерка радіо «Культура»Ірина Славінська розповіла, що радіо «Культура» допоможе опанувати шкільну програму з літератури під час вимушених канікул на карантині.

«Цього тижня о 21:00 в програмі Радіотеатр звучить світова класика в перекладах Максима Рильського – Мольєр, Шекспір, Расін… Це реально краще за серіали. Про що ще можна мріяти? А вже з понеділка ми зібрали для вас чудову колекцію шкільної класики, що звучатиме щодня о 12:00 та 21:00. І протягом дня традиційно слухайте в нашому ефірі випуски “Поезії на Радіо Культура” – завтра Максим Рильський, в четвер – Ліна Костенко. Щодня – важливі голоси нашої історії літератури», – написала вона на своїй сторінці у Facebook 17 березня.

Додамо, що на корпоративному сайті Суспільного повідомили про те, що на радіо «Культура» збільшиться кількість аудіокнижок та радіовистав за шкільною програмою.

Проте програма «Аудіокнижка» виходить без змін: щодня о 20:30 і з повтором о 05:00. 18 березня у рамках «Аудіокнижки» прем’єра. Тарас Прохасько читатиме «Так, але…».

Ірина Славінська пояснила, що «Поезія на Радіо Культура» – це теж аудіокнижка, просто коротша.

 

 

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *