Минулої неділі у Замку князів Острозьких у Старокостянтинові на Хмельниччині Оксана Радушинська презентувала свою нову поетичну збірку «…Любов довготерпить». Вона  –  авторка двадцяти восьми книг поезії та прози для дітей і дорослих, серед яких твори, включені до сучасної шкільної програми, відзначені перемогами у престижних літературних преміях та конкурсах, гідно оцінені читачами. Цієї ж поетичної збірки чекала понад дванадцять років.

Привітати авторку завітало чимало шанувальників її літературного слова.Особливим акцентом звучала поезія, створена під враженням поїздок на війну. Адже з 2014 року Оксана – активна волонтерка, котра регулярно відвідує наших захисників із концертами та гуманітарною допомогою. Прозвучали у відеозапису вітання й від тих, хто натепер обороняє Україну від російської агресії.

Завітали на свято також Оксанині колеги-артисти по волонтерській стезі –  Заслужена артистка України Майя Онищук,  вокалісти Олена Мишляковська, Кіра Нанба, Яна Гарманюк, Юрій Вилавський, Ліза Вознюк, Олександр Петрук. За пультом під час заходу  працював Ігор Вилєгжанін.

Докладніше: ukrainka.org.ua

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.