В рамках проєкту люди з інвалідністю зможуть опанувати професію гіда. Як цікаво та небанально розповідати про своє місто їх навчатимуть у рамках проєкту «Інклюзивний туризм історичними вулицями Києва».

Як інформує видання “Вечірній Київ” першу таку екскурсію проведе українець по духу, німець по крові, професійний історик, майстер стендап-екскурсій — Ервін Міден, який спеціально для цього приїде з Чернігова. У програмі огляд Софії Київської та інших визначних пам’яток, що розташовані у центрі столиці, але із цікавим трактуванням.

“Подібні екскурсії ми проводили в тестовому режимі на території Київського зоопарку. Процес, починаючи від навчання до самостійного проведення екскурсії особою з інвалідністю зазначеним маршрутом, потребував чимало зусиль, проте маємо позитивні результати», — повідомляють у Київському міському центрі соціальної, професійної та трудової реабілітації, які є організаторами такого навчання.

Для людей із інвалідністю цей проєкт створить середовище повноцінного спілкування. Нові соціальні контакти та ролі допоможуть розкритися, боротися з власними страхами та переживаннями, невпевненістю в собі та замкнутістю. І як результат — покращення емоційного стану, психологічного самопочуття, комунікативних навичок. Також це допоможе особам з інвалідністю вийти з важких стресових ситуацій та відчути себе активними, потрібними людям та суспільству.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *