12 жовтня у Коростені відбудеться ХІІІ Всеукраїнське літературне мистецьке свято «ПРОСТО НА ПОКРОВУ»

Є у кожній жовтневій порі чарівні миті безкрайнього синього неба, щедрого сонця, сивих світанків і замріяної тиші, в якій ще так буйно квітнуть осінні пломенисті чорнобривці. Саме о цій прекрасній порі, напередодні святої Покрови та Дня українського козацтва, за доброю традицією щороку Коростенщина скликає до себе учасників Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Просто на Покрову». Заснував його, за сприяння Коростенського міського голови Володимира Москаленка й Коростенських райдержадміністрації та райради, заслужений журналіст України, лауреат літературних премій імені Лесі Українки, Івана Огієнка, Бориса Тена, Василя Земляка, автор відродження столітньої хати, де народився Василь Юхимович, фундатор премії його імені Віктор Васильчук.

Цього разу свято стартує 11 жовтня творчою молодіжною акцією «Література свіжого повітря», а вже 12-го жовтня Коростенський палац культури імені Тараса Шевченка зустрічатиме гостей і учасників майже з усієї України. Тут пройде реєстрація, приймуться заявки до участі в традиційних «Уроці прозі» та «Поетичному марафоні», потім ми підемо до пам’ятника Героям України, до гімназії, де навчався наш земляк, журналіст і письменник Валерій Нечипоренко, покладемо квіти до меморіальної дошки Міхі Козимиренку, меморіального комплексу Миколі Сингаївському, буде проведений літературно-мистецький вернісаж на садибі-музеї Василя Юхимовича в Сингаях, учасники покладуть квіти до пам’ятника Кобзарю, а журі вручить нагороди, премії та відзнаки, відбудеться спілкування в неофіційній обстановці.

Цьогоріч ви ще зможете взяти участь у Коростень-фест-BOOK. Поспілкуватися з гостею із сонячної Болгарії, письменниками із сусідньої Білорусі та Польші. А також зможете придбати чимало цікавих книжок з автографами відомих авторів.

Отож ласкаво просимо журналістів, письменників, художників, композиторів, і просто закоханих у рідне слово людей до Коростеня 12 жовтня. Ми на вас чекатимемо о 9-й годині біля міського палацу культури імені Т. Шевченка (м. Коростень, вул. Грушевського, 3).

Телефонуйте: 067-410-90-61, Віктор Васильчук.

Афіша Просто на Покрову

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *