ХVIII радіодиктант національної єдності написали 32779 людей, з них без помилок – 311.  Лише однієї помилки припустилися 1004 людини. Також надійшли листи – паперові та електронні – з анексованого Росією Криму та з окупованого Донецька. Зокрема один лист поштою надійшов з Криму. З Донецької області  Радіодиктант писали не лише в Україні, тексти надійшли з Великої Британії, ПАР, ОАЕ, Туреччини, Німеччини, Молодови, Іспанії, Італії, Чорногорії, Франції, Лівану, Білорусі, Австралії, Польщі, США та Китаю.    Нагадаємо, 9 листопада, у День української писемності й мови відбувся 18-й радіодиктант єдності.

11 листопада на сайті “Українського радіо” опублікували текст радіодиктанту під назвою “Крила України”. У диктанті є 164 слова. Автор диктанту: Олександр Авраменко, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка.

Метою радіодиктанту є єднання навколо мови. Акцію проводять традиційно  до Дня української мови і писемності, 9 листопада. Минулого року свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Жодної помилки не зробили 123 учасники.           

Переможці ХVII Радіодиктанту національної єдності:  список

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *