Учні 4Г класу  спеціалізованої школи №304 м. Києва разом з батьками та вчителькою Тетяною Гавриленко спільно вирішили — не приносити першого вересня до школи кілька десятків букетів, а натомість зібрати кошти і підтримати волонтерів, яким вже неодноразово допомагали.

Таким чином, 3 030 гривень було передано на підтримку ініціативи #столичнібатончики. А точніше — на виготовлення енергетичних батончиків, яких командою київських волонтерів виготовлено та відправлено на війну вже понад 40 тисяч штук (понад 2700 кг).

Передали кошти дітки особисто в руки письменниці Тетяні Череп-Пероганич, яка з друзями виготовляє в себе вдома  корисну і потрібну нашим захисникам смакоту. Подивилися фотозвіти від військових, які отримують батончики, розпитали з чого ці батончики формуються і чим вони корисні.

Варто зазначити, що окрім коштів, діти вже не вперше малюють для військових малюнки-листи, які також волонтери відправляють на фронт.

Патріотичне виховання підростаючого покоління дуже важливе. Ці дітки знають що роблять. Адже вони, як і дорослі українці, мріють про перемогу України над ворогом. От тому і допомагають завжди охоче.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *