Українські школи розпочали новий навчальний рік.

Зокрема, 2 вересня у спеціалізованій школі №304 м. Києва відбулося свято Першого дзвоника. Для першокласників і старшокласників цей день є одним  з найбільш зворушливих. Школярі, вчителі, батьки, зібрались  на подвір’ї  школи, яке старшокласники розписали привітаннями, незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників. Для них – це новий етап, це початок шляху у країні знань.

З привітаннями та настановами до школярів  звернулася директор школи Шуть Ганна Єлізаріївна: «Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів. Навчайтесь та працюйте із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення вершин в освіті, науці, культурі, спорті. Успіхів всім нам у новому навчальному році!».

Хвилина мовчання в пам’ять про загиблих, спільне виконання українського Славня…

Вихованці колективу «Алегро» запросили  чудовою  піснею всіх учнів до школи.

На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках першокласників Смирнова Єгора, Стародубцевої Оксани, Шевченко Марії, Щербань Михайла та учнів 11-х класів  Танько Артема та Руденко Софії, який покликав школярів до класів на перший урок.  Під рушниками вирушили на свій перший урок учні 1-х та 11-х класів. Першокласників очікував незабутній квест по школі.

Фотогалерея заходу за посиланням: school304.com.ua

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *