У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили про можливість контролювати рівень коронавірусної інфекції через зменшення кількості випадків COVID-19.

За словами генерального директора організації Тедроса Гебреєсуса, третій тиждень поспіль кількість випадків коронавірусу у всьому світі зменшується. Водночас в деяких країнах все ще збільшується кількість випадків захворювання, але на глобальному рівні ситуація обнадійлива.

“Це свідчить про те, що коронавірусом можна керувати. І це показує, що якщо ми продовжимо застосовувати ті самі перевірені санітарні заходи, зможемо запобігти поширенню інфекції й врятувати життя”.

Він нагадав, що раніше у світі вже було зниження захворюваності, але різні країни занадто швидко почали знімати обмеження, а люди втратили пильність.За його словами, контроль за поширенням вірусу рятує життя зараз і врятує пізніше, зменшуючи ймовірність появи нових штамів, і це допомагає забезпечити ефективність вакцин.

Ситуація з коронавірусом у світі: коронавірусом SARS-CoV-2 з початку пандемії заразилися понад 103,9 мільйона осіб у всьому світі. Понад 2,2 мільйона людей померли.

Джерело: ВООЗ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *