Відтепер покупка в аптеці стане набагато зручнішою. 26 квітня у Києві відкрилася інноваційна аптека EXPRESS PHARM – аптека, що живе в ритмі великого міста. 

Аптека EXPRESS PHARM вдало об’єднала та пропонує відвідувачам, як останні технологічні інновації, так і традиції класичної фармацевтичної експертизи. Крім зручних технологічних новинок в обслуговуванні, які максимально прискорюють і полегшують процес покупки, кожен клієнт має можливість отримати детальну консультацію кваліфікованого провізора та придбати виключно ліцензовані препарати.Геннадій Карлінський, директор з маркетингу: «Особливу увагу в EXPRESS PHARM приділено мандрівці покупця (customer journey). Наша мета–супроводжувати клієнта від моменту виникнення потреби, запропонувати зручний оптимальний саме для нього шлях вибору, порівняння та логістики необхідних препаратів. Комплексне розв’язання запиту клієнта, фармацевтична експертиза, комфорт покупки та сервіс вищий за очікування мають сформувати вражаючий клієнтський досвід. Такий досвід, який спонукає відвідувача повертатися до свого улюбленого бренду, впевнено покладатися на його експертизу та викликає враження, якими хочеться поділитися з близькими чи в соціальних мережах».

Розуміючи потреби сучасної людини та орієнтуючись на найкращі світові практики обслуговування клієнтів, EXPRESS PHARM першою серед роздрібних аптечних мереж України пропонує відвідувачам низку послуг, які полегшують і прискорюють процес вибору, бронювання та покупки препаратів. EXPRESS PHARM – це аптека для тих, хто цінує час, активно користується гаджетами та Інтернетом.

Які ще сервіси пропонує EXPRESS PHARM?

 1. Еxpressкаса – унікальний сервіс для тих, хто вміє цінувати час, та стане у нагоді, для тих, хто:
 • розраховується сучасними сервісами оплати – безконтактними банківськими картками, Google Pay та Apple Pay.
 • резервує препарати в мережі Інтернет. Сформоване замовлення чекатиме на Еxpressкасі і його можна забрати в зручний час.
 • є клієнтом страхової компанії – замовлення збирається ще до візиту клієнта в аптеку, щоб він, максимально швидко його отримав на Еxpressкасі.
 1. Термінал самообслуговування ─ унікальний інтуїтивно зрозумілий сервіс самообслуговування, для тих, хто бажає:
 • зручно і швидко знайти ліки, достатньо лише ввести назву препарату або відсканувати штрих – код на упаковці
 • самостійно сформувати замовлення і роздрукувати попередній чек для швидкого обслуговування на Еxpressкасі
 • ознайомитьсяз інструкцією для медичного застосування лікарських засобів
 • порівнятиціни на ліки за діючою речовиною та при необхідності підібрати аналоги
 • дізнатисяпро залишок бонусів на своїй карті Fishka, щоб використати при наступній покупці
 • отримати інформацію про актуальні акції, персональні знижки та пропозиції.
 1. Виключно мультимедійні канали комунікації в аптеці
 • жодного рекламного шуму – в аптеці не передбачено використання паперових рекламних матеріалів –фокус на клієнта та його потреби. Всю потрібну інформацію відвідувач отримує на моніторі в касовій зоні та від досвідчених провізорів, і ніщо не відволікатиме його від здійснення покупки
 • інновації заміняють традиції – в аптеці EXPRESS PHARM немає куточка споживача в його традиційному паперовому форматі. Всі нормативні документи, передбачені законодавством України, розташовані безпосередньо в терміналі самообслуговування, щоб кожен клієнт зміг в електронному вигляді легко ознайомитися з ними.
 • зворотній зв’язок від клієнтів – це найкраще джерело інформації, для того щоб ставати кращими. Простий та зручний сервіс «Залишити відгук» доступний на терміналі самообслуговування.
 1. Зона комфорту та персоніфікованої консультації
 • кожна консультація індивідуальна –в EXPRESS PHARM потурбувались про те, щоб кожен клієнт аптеки зміг максимально комфортно розповісти про свою проблему й отримати розгорнуту професійну консультацію провізора, не перебуваючи при цьому під тиском черги чи часу. Саме тому ергономіка залу і подорож покупця аптекою облаштована таким чином, щоб зона очікування була відокремлена від зони консультування.

У разі необхідності з клієнтом 24/7 на телефонному зв’язку і в режимі онлайн на сайті
www.express-pharm.com.ua професійний провізор EXPRESS PHARM, який надасть професійну консультацію та допоможе вибрати та зарезервувати необхідний препарат.

EXPRESS PHARM – живи здоровим!

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *