У місті Сколе на Львівщині, як і в усіх інших куточках нашої країни, активно від початку війни  працюють волонтери.

За цей час у народному домі «Бескид» за активної участі  представників міської влади, керівництва та працівників БК «Бескид», жителів громади, освітян, вимушених переселенців, меценатів, виготовлено 38 маскувальних сіток (більшу частину сіток передано Львівському гуманітарному штабові, частину – Правому сектору).

Варто також зазначити, що ініціативу плетіння сіток подало учнівське самоврядування ОЗО «Сколівська академічна гімназія» та дирекція Гімназії. Плетіння організували за один вечір.

Два дні плели в школі, але через велику кількість охочих долучитись до доброї справи, як потім розповідала одна із місцевих активісток Юлія Шушко-Габрусь, перейшли у більше приміщення Народного Дому “Бескид”. Школярі й там активно продовжували розпочату справу, допомагали дорослим.

Щодо енергетичних  батончиків, то їх було зроблено для  захисників 11 ящиків   – 3011 штук батончиків, загальна вага яких складає 133,8 кг (батончики від  громади поїдуть до Львівського гуманітарного штабу,  а також у Харків, Київ, Одесу, до місцевих тероборонців).

Дружня команда, на чолі з методистом народного дому Ольгою Яциник,  готова й надалі виготовляти батончики  захисникам, а також закликають місцевих жителів та тих, хто нині тимчасово перебуває на території Сколівської ОТГ, підтримати волонтерів по можливості коштами та безпосередньою участю в усіх волонтерських заходах. Разом до перемоги!

 

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *