Український музикант, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук оголосив про створення партії “Голос” та участь у парламентських виборах.

Церемонія презентації партії відбулася на Старокиївський горі у столиці, повідомляє Укрінформ.

“Ми створюємо політичну силу – партію справжніх змін. І назвали цю партію “Голос”, – сказав Вакарчук.

Він також зазначив, що поведе цю партію на парламентські вибори. За словами музиканта, партія “Голос” іде в парламент, щоб “знищити стару політику і творити політику нову, яка принесе справжні зміни”.Вакарчук наголосив, що олігархи не фінансують політичну силу, партія “не взяла і не бере в олігархів жодної копійки, жодної цукерки”.

“Наш голос звучатиме злагоджено і сильно, і сьогодні він звучить так: перше – інтереси громадян України понад усе; друге – екзистенційний вибір України – Європа; третє – один закон для всіх; четверте – вільна економіка без олігархів; п’яте – влада, яка підзвітна громадянам України”, – наголосив музикант.

Він також презентував членів своєї команди, але підкреслив, що це ще не список “Голосу” на парламентських виборах – його буде сформовано на з’їзді партії пізніше. Серед названих ним осіб – економіст Юлія Клименко, антикорупціонер Ярослав Юрчишин, член-кореспондент Академії медичних наук України Юрій Соколов, “кіборг” Андрій Шараскін (“Богема”) та активістка Соломія Бобровська.

“Кожен з них є патріотом, професіоналом, а головне – вони всі порядні люди. Кожен із них змінював Україну, а тепер ми підемо всі разом змінювати українську політику”, – заявив Вакарчук.

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *