Навіть всесвітня пандемія не змогла стати на заваді творчості та, незважаючи на те, що концертна діяльність практично призупинена, українські музиканти продовжують писати нові пісні.

Віктор Винник і МЕРІ також продуктивно проводять час: за період карантину музиканти встигли випустити п’ятий офіційний альбом «Снайпери-амури», а також представити кілька пісень та відеокліпів з наступного альбому, робота над яким триває просто зараз.

Нова пісня, яку музиканти презентують нині, дуже незвична і стилістично відрізняється від усього попереднього доробку Віктора Винника і МЕРІ, оскільки виконана в фольклорній стилістиці з відчутними балканськими мотивами. Пісня має назву «Чорні Очі», і йдеться у ній, ясна річ, про любов.

Фронтмен гурту МЕРІ Віктор Винник прокоментував свій новий твір так: «Мені дуже давно подобається творчість сербського композитора Горана Бреговіча, саме те, як він трансформує і подає музику Балкан. Я завжди хотів спробувати зробити щось схоже, але з українським відтінком. Та усе якось руки не доходили, а тепер карантин подарував нам масу вільного часу, який ми використовуємо для творчих експериментів. Робота над піснею була цікавою ще й тому, що для запису труб, тромбона, акордеона тощо ми запросили сесійних музикантів, а це завжди весело і пізнавально…»

Щоб оформити пісню для YouTube, музиканти вирішили створити лірик-відео, яке складається з фото Віктора Винника в образі «романтичного волоцюги». Для цього, окрім костюмів, було використано рідкісні і неймовірно красиві українські хустки з приватної колекції дрогобицької фольклористки та волонтерки Оксани Рудавської. Деяким з тих речей вже понад століття, і вони направду дуже прикрасили й наповнили етнічним змістом лірик-відео. Якщо ж нова пісня припаде до вподоби слухачам, то у найближчих планах команди – зйомка повноцінного відеокліпу.

Тепер почути і побачити нову й доволі незвичну пісню «Чорні Очі» від Віктора Винника і МЕРІ зможуть усі охочі. Приємних вражень! І пам’ятайте, що замість нас берегти і поширювати нашу національну культуру ніхто не буде.

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *