Днями в Києві відбулася зустріч військових та волонтерів, яка так і називалася «Військові для Волонтерів». Організатор — Благодійна організація “Шлях до майбутнього”.

Участь у проведенні тренінгу  на тему «Методи психорегуляції та профілактики емоційного вигорання», який було проведено у рамках соціального проєкту «Розвиваючись – допомагай», взяли гвардійці-психологи 27 бригади Національної гвардії України.

Військовий психолог Дмитро Панченко розповів фахово й цікаво про першу медичну допомогу, психологічну підтримку,  відповів на численні запитання присутніх.

«Сьогодні проведено навчання для представників різних волонтерських організацій. Адже все, про йшла мова, є неймовірно важливим не тільки для наших військовослужбовців, але й для людей, які надають всебічну підтримку армії. Кожній людині вкрай корисно знати як відновлювати свій психологічний ресурс, особливо в часи інтенсивного та постійного стресу», – зазначив Дмитро.

Захід відвідали близько тридцяти волонтерів. Учасники отримали максимум заряду енергії,  підтримку та нові знайомства для обміну ресурсами, навчилися відстежувати та відновлювати свій емоційний стан, отримали інструменти взаємодії в стресових ситуаціях.

Також організатори вручили волонтерам пам’ятні відзнаки «Амбасадор добра».

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *