Нещодавно голова ради ГО “Творча еліта України”, письменниця, громадська діячка Тетяна Череп-Пероганич приєдналась до світського заходу з нагоди вручення European Woman Expert Awards.

Церемонія нагородження відбулася в одному з заміських закладів Києва і зібрала представників політичної та інтелектуальної еліти, дипломатичного корпусу, відомих юристів, адвокатів, бізнесменів, громадських і культурних діячів, лідерів думок та медіа.

Із ста надісланих на конкурс анкет від жінок – представниць різних професій, галузей, вподобань – поважне журі відібрало найкращих. Всі вони під дружні оплески залу виходили на сцену для нагородження. Хвилюючою було знайомство всіх присутніх з родиною засновниці премії Ольги Пампухи, яка, на жаль, так зарано покинула цей світ.Вся діяльність ініціатороки і засновниці премії European Women Expert Awards (EWEA) Ольги Пампухи була спрямована на допомогу людям, захист їх прав, підтримку жінок в їх прагненнях до самовдосконалення, розвитку і лідерства.

Премія відзначає найкращих жінок у таких сферах, як бізнес і управління, юриспруденція і експертиза, культура і мистецтво, медицина і здоров’я, громадська діяльність, туристична індустрія.

Фото: Дмитро Барулін

 

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *