З 12 квітня до 12 травня 2024 року у Музеї української діаспори (м. Київ) відбудеться персональна виставка Анжеліки Рудницької «Нескінченність любові», присвячена 20-літтю творчості художниці. Рудницька-художниця народилася у важкий для себе час. Паралізована, вона не могла продовжувати активне життя, але віднайшла у собі інше відчуття світу й почала малювати.

За 20 років мистецької діяльності створила близько 150 полотен, які експонувалися в Україні, інших краінах Європи, Азії, Північній Америці. Мала понад 150 персональних виставок. У нинішній експозиції буде представлено понад 50 робіт різних періодів: від найперших до створених під час повномасштабного вторгнення.

Частина цих робіт пережила окупацію в Херсоні в замінованому підвалі і дивом повернулася у 2023 році в Київ. Запрошуємо побачити самобутні полотна, наповнені неймовірними кольорами, прадавніми символами, гармонійними ритмами і нескінченною любовʼю.

«Сама не вірю, що минуло вже 20 років з моменту, коли я почала малювати, – говорить Анжеліка Рудницька. – Мої роботи – справжні «трудівники». Вони постійно у русі, у різних містах і країнах розповідають про нашу прекрасну Україну, надихають і радують людей. У них нелегка, але цікава доля.
Запрошую і чекаю на моїй виставці».

Виставка триватиме з 12 квітня до 12 травня.
Адреса: Музей української діаспори (вул. Князів Острозьких, 40Б)
Вартість квитка: 100 грн.

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *