Протягом ста останніх днів у Новій Зеландії не зафіксували жодного нового випадку коронавірусу в країні.

Всі нові виявлені випадки зараження фіксувалися лише в тих, хто прибував з-за кордону, повідомляє Новинарня, посилаючись на інформацію Deutsche Welle.

За даними новозеландських медиків, зараз у країні налічується лише 23 активних випадки COVID-19.Ці зараження виявили в тих, хто в’їжджав в країну з-за кордону. Інфіковані відбувають карантин.

“100 днів без передачі інфекції серед населення – важлива віха, проте всі ми розуміємо, що нам не можна дозволити собі розслаблятися. Ми пересвідчилися на прикладі інших країн, як швидко вірус може знову поширитися, навіть в тих місцях, де епідемію взяли під контроль. Нам слід бути готовими швидко приборкати будь-які нові випадки захворювання в Новій Зеландії”, – зазначила представник МОЗ Ешлі Блумфілд.

З середини березня влада Нової Зеландії запровадила суворі обмеження на пересування громадян – кордони закрили й ввели загальний локдаун.

Уже в червні країна оголосила себе вільною від коронавірусу. Згодом було скасовано запроваджені обмеження.

Проте кордон і далі залишався закритим, а всіх, хто його перетинає, на 14 днів поміщають в карантин.

Загалом у Новій Зеландії з населенням у п’ять мільйонів людей зафіксовано трохи більше 1,2 тис. випадків COVID-19. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визнала застосований у Новій Зеландії кризовий менеджмент взірцевим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *