Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що відповідно до статті 17 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до підприємств, які проводять розрахункові операції, застосовуються фінансові санкції у випадках порушень.

Ці порушення включають:

  • Проведення розрахункових операцій за допомогою реєстраторів розрахункових операцій (РРО), програмних РРО (ПРРО) або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів чи наданих послуг.
  • Невикористання РРО або ПРРО з фіскальним режимом роботи, невидача розрахункового документа або проведення операції без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті.

За перше порушення нараховують 100% вартості проданих товарів чи послуг, а за кожне наступне – 150% від їх вартості.

Також було наголошено, що продаж товарів без використання РРО або ПРРО не є постійним порушенням, а кожен випадок невидачі чеку при продажу вважається окремим порушенням. Тому кожне подібне порушення вважається окремим випадком невикористання РРО або ПРРО.

У випадку виявлення неодноразових порушень щодо застосування РРО або ПРРО застосовуються фінансові санкції у розмірі 100% вартості проданих з порушеннями товарів, а за кожне наступне порушення – у розмірі 150% від їх вартості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *