Міністерство освіти та науки спільно з аналітичним центром CEDOS запустили порадник для абітурієнтів, яким важко визначитись із спеціальністю та закладом, повідомляє інфрмагенція “Погляд”.

“Щомісяця, поки Ви вчитеся, а не працюєте, Ви втрачаєте. Ви не отримуєте зарплату, яку могли б заробляти, якби пішли працювати одразу після школи. Щоб освіта була вигідною — Вам потрібна хороша освіта. Тоді Ви швидко “відіб’єте” гроші, які Ви втратили за час навчання, і підете “в плюс”, – йдеться на сайті, розробленому установами.Аналітики пропонують ознайомитись з переліком кроків, які обов’язково має зробити кожен абітурієнт. Навпроти кожного пункту після його виконання учасники вступної кампанії мають поставити галочку.

На першому етапі розробники тесту пропонують визначитись з усіма аспектами спеціальності, на другому – перевірити навчальний заклад. Наприкінці вступникам необхідно вирішити, чи хочуть вони вчитись за кордоном, вдумливо прочитавши всі поради від розробників.

Після того, як абітурієнт поставив галочки навпроти кроків, які вже пройшов, він може дізнатися результат тесту – чи дійсно вигідною буде бажана освіта.

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *