Упродовж серпня-вересня цього року зберігається позитивна динаміка щодо зменшення заборгованості із заробітної плати у порівнянні з 1 липня 2021 року. Зокрема, станом на 20 вересня сума боргу зменшилася вже на 7,8% або на 309 млн грн. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Світлана Глущенко під час чергового засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати 24 вересня в Києві.

«Поступове зменшення боргу вказує на те, що процес вдалося зрушити з мертвої точки. Але ситуація із загальним боргом, який накопичувався роками та складає понад 2 млрд грн досить складна і потребує посилення роботи. Спільно ми повинні досягти цілей, визначених Урядом – повністю ліквідувати заборгованість на підприємствах, де борг менш як 15 млн грн та вдвічі скоротити у решти боржників. До кінця року не так багато часу, отже прошу активізувати роботу», – зазначила Світлана Глущенко.

Непростою залишається ситуація із заборгованістю на підприємствах, які знаходяться у сфері управління центральних органів виконавчої влади. Але впродовж серпня-вересня цього року борг вдалося зменшити на 119,6 млн гривень або на 5,4%. У розрізі центральних органів влади у порівнянні з липнем найбільше боргів на підприємствах Державного космічного агентства та Фонду держмайна. Зважаючи на це, поточна робота буде активізована у напрямку пошуку шляхів розв’язання вказаних проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *