2018-й спортивний рік був успішним для українських спортсменів. Збірні команди України завоювали на офіційних міжнародних змаганнях 5170 високих нагород. Гарні результати продемонстрували, як досвідчені атлети, так і молоде покоління спортсменів. Про це на своїй сторінці в соцмережах написав Ігор Жданов.

Національні збірні команди України з олімпійських видів спорту взяли участь у 813 міжнародних спортивних змаганнях та вибороли 434 нагороди: 105 золотих, 125 срібних, 204 бронзові.

У 2018 році спортсмени з неолімпійських видів спорту взяли участь у 305 міжнародних спортивних змаганнях та здобули 3896 нагород. З них: 1485 золотих, 1242 срібних, 1169 бронзових медалей.

Українські спортсмени з інвалідністю взяли участь у 119 міжнародних спортивних змаганнях: чемпіонатах Європи та світу, кубках Європи та світу, зимових Паралімпійських іграх та інших турнірах. Вони здобули 840 нагород: 320 – золотих, 266 – срібних, 254 – бронзових.

Третє «золото» в історії зимових видів спорту незалежної України завоював фрістайліст Олександр Абраменко на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані-2018. Це перша олімпійська медаль у фрістайлі та, загалом, серед чоловіків, що входили до складу збірної команди України, як самостійної держави.

На Паралімпіаді-2018 завойовано 22 медалі: 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових. Це третє місце за кількістю здобутих нагород.

Чудово проявила себе молодь – олімпійське майбутнє країни. Наймолодшою в історії чемпіонкою світу з дзюдо стала українка Дарина Білодід. А на III Юнацьких олімпійських іграх в Буенос-Айресі – Україна здобула 23 нагороди: 7 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей.