ТИ У МЕНЕ ЄДИНА  – мегашоу, яке організовує з командою професіоналів співачка, громадська діячка, волонтерка Анжеліка Рудницька, за підтримки Українського культурного фонду і Луганської обласної держадміністрації  до 30-ліття Незалежності України.

Відбудеться 23 серпня 2021 року в м. Сєвєродонецьк на площі Перемоги.

У концерті візьмуть участь Анжеліка Рудницька, Поль Манондіз, гурти «Шпилясті кобзарі», «OT VINTA», «GG ГуляйГород», ЯРМАК, СКАЙ. Родзинкою свята буде встановлення національного рекорду з наймасовішого виконання пісні ЧЕРВОНА РУТА, у якому, як очікують організатори, братимуть участь близько 4 тисяч осіб.

До свята долучаться Хмельницький театр ляльок ДИВЕНЬ з виставою для дітей та улюблені українські письменники Сашко Дерманський, Тетяна Череп-Пероганич, Артем Полежака, Дмитро Лазуткін, які виступлять у рамках проекту «Територія Книги». Протягом дня відбуватиметься виставка-ярмарок «Територія Майстрів».

 

Початок концерту о 18 годині. Вхід на всі заходи безкоштовний. Телеверсію події можна буде побачити на ютюб-каналі «Територія А» та українських телеканалах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *