ADA University (Азербайджан) оголосив про проведення всеукраїнського конкурсу есеїстики серед студентів на тему «Українсько-азербайджанські дипломатичні відносини». Конкурс проводиться з 25 жовтня по 25 листопада. Переможець конкурсу отримає запрошення в Баку від ADA University, а ті, хто займуть 2-10 місця, отримають призи.

Конкурс проводиться за підтримки Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Куратором конкурсу в Україні є громадський діяч, представник в Україні Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Гончарук Марина.

Проректор ADA University Фаріз Ізмаілзаде високо оцінює цей конкурс і також заявив, що завдяки його проведенню українська молодь більше дізнається про Азербайджан і про українсько-азербайджанські відносини. «Я думаю, проведення таких двосторонніх проектів буде посилювати наші братські і дружні відносини. Переможця конкурсу ми запросимо в Баку для безпосереднього ознайомлення з нашою культурою, історією і нашою країною. Ми будемо раді подальшій співпраці і подібним проектам які поглиблюють знання про Азербайджан серед молоді інших країн», – зазначив Фаріз Ізмаілзаде.

Директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор політичних наук, професор Валерій Копійка заявив, що це дуже важливий конкурс для співпраці між нашими країнами в сфері освіти і формування фахівців у сфері дипломатії. «Я більш ніж переконаний, що Азербайджан і Україна будуть і надалі будувати сталі і ефективні двосторонні відносини в спільних освітніх, культурних і гуманітарних сферах і проектах. Ми сподіваємося і на подальшу плідну співпрацю з ADA University», – зазначив Валерій Копійка.

«В Україні студенти приділяють багато уваги українсько-азербайджанським проектам в сфері освіти. Також для нашої молоді Азербайджан є дуже важливим і перспективним напрямком. Тому свідчення – в наших державних університетах профільно вивчають азербайджанську мову, а також культуру, історію Азербайджану. Зокрема, таке профільне вивчення є в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Київському національному лінгвістичному університеті. Даний конкурс дасть можливість студентам з усіх куточків України дізнатися більше про українсько-азербайджанські відносини і проявити свій творчий підхід для реалізації конкурсного завдання», – розповіла куратор конкурсу Гончарук Марина.

В рамках конкурсу будуть проведені он-лайн лекції про українсько-азербайджанські дипломатичні відносини а також зустрічі зі студентами. Очікується участь декількох тисяч українських студентів.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *