Україна повернеться до жорсткого карантину на загальнодержавному рівні, якщо у всіх без винятку регіонах буде стрімко рости рівень захворюваності коронавірусом, а наповненість лікарень перевищить 75%.

Про це глава МОЗ Максим Степанов заявив журналістам під Верховною Радою, відповідаючи на питання, у якому випадку в Україні на національному рівні може бути знову введений жорсткий карантин, пише УНІАН. «Якщо ми говоримо, щоб вся країна повернулася (до жорсткого карантину), це означає, що у всіх без винятку містах, областях у нас відбувається стрімке зростання (кількості хворих COVID-19), заповнюються ліжка понад 75% або кількість нових виявлених хворих перевищує всі показники. Мені здається, що ми можемо не допустити такої ситуації», – зазначив міністр, додавши, що в нинішній ситуації адаптивний карантин є найкращим рішенням, і таким шляхом йдуть всі країни.

Також Степанов пояснив, чому в Україні був жорсткий національний карантин навесні, коли щодня рахунок хворих йшов на сотні, тоді як зараз на тисячі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *