Придбання аптечного бізнесу торговельної мережі КОСМО збільшує присутність групи «ТАС» на фармацевтичному ринку столиці, а також дає можливість поширення найбільш передових і результативних технологій роздрібної торгівлі та маркетингу на всю мережу аптек ТАS. Очікується, що  угода буде завершена у  першому кварталі 2019 року після отримання дозволу Антимонопольного комітету. Фінансовим радником акціонерів КОСМО з продажу аптечного бізнесу виступила інвесткомпанія AtlasAdvisors.

«Ми раді оголосити про чергове розширення мережі аптек ТАS, – підкреслив генеральний директор мережі аптек ТАS Валерій Гудзенко. – Особливістю цієї покупки є те, що нам вдалося разом із мережею аптек отримати кадри  й технології, які  дозволили мережі аптек  КОСМО  забезпечити кращий в галузі  ріст ефективності  торговельних  точок. Ми оптимістично дивимося на перспективи поширення цього досвіду та нових технологій на всю мережу аптек ТАS і налаштовані на нарощування обсягів фармацевтичного бізнесу групи «ТАС» у майбутньому».

«Здатність групи «ТАС »побачити та  оцінити важливість для роздрібного бізнесу використання кращих технологій на ринку стала основним драйвером нашого рішення продати аптечний бізнес мережі КОСМО,  – зазначив генеральний директор КОСМО Георгій Шейко. – Ми зосередимось на подальшому  розвитку  мережі магазинів КОСМО як кращого місця для покупок для наших клієнтів».

Для впровадження нового програмного продукту в об’єднаній мережі аптек ТАS запрошений Андрій Діденко, який має успішний досвід впровадження сучасних IT-технологій в мережі аптек КОСМО. Нинішній генеральний директор мережі аптек ТАS Валерій Гудзенко очолить Наглядову раду компанії.

Додатково: Мережа аптек ТАS входить до складу бізнес-групи «ТАС», підконтрольної Сергію Тігіпку. На сьогодні мережа аптек ТАS налічує 114 аптеки, 71 з яких розташовано  в Києві.Аптечний бізнес торговельної мережі КОСМО, підконтрольної інвестиційному фонду СігмаБлейзер, налічує 28 аптек в Києві та Київській області.AtlasAdvisors – незалежна інвестиційна компанія, яка  спеціалізується на супроводі угод злиття і поглинання (M & A), реструктуризації боргів і залученні фінансування.

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *