Інна Поперешнюк народилась та виросла у Полтаві, а потім закінчила Харківський національний економічний університет (ХНЕУ) за спеціальністю “Менеджмент організацій”. Після навчання в університеті працювала бухгалтером на заводі продовольчих товарів. А у 2001 році вони спільно з Володимиром Поперешнюком та  В’ячеславом Климовим заснували компанію “Нова Пошта”, вклавши лише $7 тисяч.

У 2001 році в Полтаві Інна Поперешнюк разом з партнерами заснували компанію «Нова Пошта», яка зараз є лідером ринку експрес-доставки. У 2016 році вона вийшла із складу акціонерів «Нова Пошта» і лишилась членкинею Наглядової ради та Головою Кадрового комітету.

20 березня 2019 року Інна Поперешнюк спільно з шеф-кухарем, Євгеном Клопотенком, відкрила ресторан української кухні без стереотипів «100 років тому вперед».

Інна Поперешнюк активно розвиває біговий рух в Україні. У 2015 році за підтримки «Нова Пошта» спільно з біговою організацією «New Run» в Полтаві вперше пройшов напівмарафон. Станом на кінець 2019 року за сприянням «Нова Пошта» пройшло 23 напівмарафони в 9 містах України для популяризації здорового способу життя та розвитку бігової культури не тільки в містах мільйонниках, але і в невеликих населених пунктах України.

У 2016 році заснувала благодійний проект «Команда Чарівників», який присвячений естетичному розвитку дітей в притулках.

Інна Поперешнюк увійшла у рейтинг «100 найбільш впливових жінок України» за версією журналу «Фокус» (2016 рік), у рейтинг «ТОП-10 успішних бізнес-леді України» за версією журналу «Новое Время» (2019 рік), є володаркою премії «За жертовність і любов до України» від Патріарха Київського Філарета та преподобного Паісія Величковського в номінації «Громадська діяльність», має нагороду “Благодійник року” від Полтавської міської ради (2015).

Головне досягнення:

«Я пишаюся тим, що «Нова Пошта» перевозить мільйони не просто посилок, а емоцій щастя і радості. Пишаюся і тим, що компанія зараз знаходиться на тому рівні, що може нести соціальну відповідальність за Україну в цілому. Окрім того, я відчуваю велику гордість за розвиток бігу, що змогла змотивувати людей і кількість учасників зростає та кожного року додаються нові міста».

Інна регулярно займається спортом, а у 2018 році пробігла свій перший напівмарафон.

Життєве кредо Інни: «Все, що ви робите, треба робити з задоволенням», улюблена цитата: «Працювати потрібно не 12 годин, а головою», найбільші цінності: «Чесність, результативність, дисципліна, відповідальність».

Заміжня, має доньку Анну Поперешнюк.

© Александр Фостик (верхнє фото), Татьяна Кулинич (три фото внизу).
Текст і фотографії публікуються на умовах CC BY 4.0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *