ТОВ «Ю-КОНТРОЛ» для викриття корупційних схем, збільшення прозорості бізнес-середовища надає безкоштовний доступ до  аналітичної системи YouControl для журналістів та громадських активістів. YouControl допомагає топовим ЗМІ у створенні аналітичних досліджень, виступив співорганізатором Міжнародного дня боротьби з корупцією в Україні.

Рік тому, у грудні 2018, ТОВ «Ю-КОНТРОЛ» та ГО «Творча еліта України» підписали Меморандум про партнерство, в якому домовились вживати спільних зусиль для розвитку громадянського суспільства, забезпечення прозорості ведення бізнесу в Україні, сприяння підвищенню ефективності функціонування правової галузі і сфери інформаційних технологій. Зокрема сторони домовилися про можливості використання інформаційно-аналітичних ресурсів одна одної.

За рік ГО «Творча еліта України» будо додано близько 200 нових статей до вікі-проекту Енциклопедія громадянського суспільства, яка створена і розвивається за підтримки організації. Кожен раз, при створенні статей про громадські інституції використовувався повноцінний доступ до YouControl для перевірки точних юридичних назв громадських організацій, спілок, асоціацій, благодійних фондів тощо, імен їх засновників і керівників. Використання  YouControl дозволило підвищити якість інформації про громадські інституції і громадських діячів, статті про яких розміщуються в цій онлайновій вікі-енциклопедії, і, як наслідок, піднімає обізнаність людей у сфері громадянського суспільства.

Ще одним проектом, створеним ГО «Творча еліта України», є вікі Енциклопедія Носівщини. І тут доступ до YouControl допоміг вивірити назви підприємств, об’єктів охорони здоровя, освіти і культури, пов’язаних з ними юридичних і фізичних осіб. Таким чином YouControl став у пригоді і при проведенні краєзнавчих досліджень.

На фото: Сергій Мільман, директор компанії YouControl.
Джерело фото: https://www.youtube.com/watch?v=e5fyAzzEDR4 

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *