На сьогоднішній планується проєкт відновлення євроколії Держкордон Рава-Руська. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Загалом про цей проєкт говорять близько десятка років. Три роки тому тодішній очільник «Укрзалізниці» називав його найбільшим інфраструктурним проєктом на заході України і запевняв, що реалізувати його вдасться за рік, тобто до кінця 2020-го. Цього так і не сталось.

Технічне завдання проєкт передбачає капітальний ремонт колії європейського зразка довжиною 8 кілометрів, а також ремонт залізничного вокзалу у Рава-Руській з можливістю проведення митного контролю. Для розробки документації планують залучити кошти місцевих бюджетів у сумі приблизно 4 мільйони гривень. Загальна вартість самих робіт коштуватиме орієнтовно 100 мільйонів гривень.

Цього тижня планують підписати Меморандум у якому задекларують основні зобов’язання сторін. Реалізація проєкту розвитку євроколії Львів – Рава-Руська – Варшава є необхідною і дозволить розвинути пасажирські перевезення, стане альтернативою іншим видам транспорту для перетину кордону, а також розвантажить пункти пропуску.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *