На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на третьому Diia Summit у Києві, пише «Я і Закон».

«Ми плануємо у 2023 році провести перепис населення спільно з компанією Apple. Ми розробляємо модель електронної митниці. Ми прагнемо зробити Україну світовим ІТ-хабом, лідером з інновацій, лідером з технологій», – зазначив глава держави.

Нагадаємо, що сьогодні під час Diia Summit презентували нові послуги у застосунку та на порталі Дія.

Зміна місця реєстрації тепер доступна по всій Україні. Тепер кожен без жодних папірців і черг просто може вказати адресу, за якою планує проживати.

Довідка про несудимість. Отримати цю довідку можна буде у декілька кліків, не використовуючи послуги посередників.

Шеринг техпаспорту. У декілька кліків ви можете поширити техпаспорт у застосунку із близькою людиною, яка користується вашим авто.

Опитування. Це дасть можливість для спілкування держави з українцями та принесе цінний зворотній зв’язок. Опитування допоможуть органам влади дізнатися думку суспільства з того чи іншого приводу, а команді — у розробці нових послуг.

Автоматична реєстрація будівництва. Раніше його можна було отримати на порталі Дія, але чекати розгляду протягом 10 робочих днів. Відтепер послуга надається автоматично, а результат замовник отримує одразу. Е-грошова допомога ВПО без зміни даних. Тепер замість того, щоб ходити до чиновників та приносити теку тих самих паперів — можна за пару хвилин отримати послугу на порталі Дія.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *