16 жовтня 2019  з  10:00 до 13:00 за адресою вул. Привітна, 1а в місті Носівка, Чернігівської області для школярів середніх і старших класів буде проведена серія майстер-класів для навчання і практичного застосування вікі-коду MediaWiki.  Вікі-код, який також зветься вікі-текстом або вікі-розміткою, застосовується у Вікіпедії та інших інтернет-сайтах, створених на основі MediaWiki.

Кожен учасник в результаті зрозуміє принципи створення гіпертексту — і навчиться практично створювати посилання всередині статей Вікіпедії, між статтями, а також зовнішні посилання, створювати нумеровані і ненумеровані багаторівневі списки, створювати таблиці, вставляти до статей фото-ілюстрації із вікісховища.Учасники також будуть залучені до розвитку онлайнового вікі-проекту «Енциклопедія Носівщини».

Цей проект реалізується ГО «Творча еліта України» (голова правління Юрій Пероганич) у співпраці з Носівською загальноосвітньою школою I-III ступенів № 2 Носівської міської ради Чернігівської області (директор Бондарчук Євген Григорович).

Заходи будуть проведені в рамках ініціативи Meet and Code, що проходить під час Тижня кодування ЄС.

Див. також: Репортаж з минулорічної події.

Довідково: Мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій. Заходи у рамках ініціативи призначені для того, щоб продемонструвати дітям і молоді, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї. Завдяки Meet and Code вони мають змогу дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя. Через дослідження широкого спектру технологій, цифрових тем і програмування вони зможуть розвинути навички, необхідні в сучасному світі.

Meet and Code сприяє науково-технічним заходам усіх видів під час Тижня кодування ЄС, що ґрунтується на ідеї групи радників екс-комісара ЄС з цифрового напрямку Нейлі Кроуз, що була підтримана Європейською комісією. Цього року тиждень кодування ЄС відбудеться 5-20 жовтня.

Ініціатива Meet and Code реалізується німецькою компанією SAP, благодійною організацією Haus des Stiftens gGmbH та організаціями-членами мережі TechSoup Europe (в Україні — Ресурсний центр ГУРТ).

Посилання на подію:

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *