Користувачі інтернету отримали доступ до першого повністю україномовного медіа про ґаджети та технології, яке було створене командою професійних журналістів. Сайт отримав назву Mezha.Media, його запустили ексредактори інтернет-видання ITC.UA, які покинули його невдовзі після зміни власника.

Головним редактором та видавцем нового медіа став Тарас Міщенко, ексголовред ITC. До нього долучилася команда IT-журналістів: Сергій Світличний, Ігор Сушон, Олег Касіч, Олег Данилов, а також фотограф-відеоограф Володимир Дяченко.

Mezha.Media видається виключно українською мовою. За словами Тараса Міщенка це рішення не було складним, адже всій редакції хотілося зробити трохи більше, ніж просто ще один інформаційний сайт.

«В Україні загалом доволі мало IT-видань, а ще менше мають якісний контент українською мовою. Більшість використовує ледь не автоматичний переклад. Тому нам хотілося зробити проєкт не тільки для задоволення інтересу читачів в нових ґаджетах чи для того, щоб пояснювати складні технології простими словами. Але й для того, щоб зміцнювати позиції української мови. Адже вона має розвиватися разом з розвитком технологій, і приємно, що ми зможемо впливати на цей процес, додаючи в обіг нові слова» – пояснює пан Міщенко.

В новому виданні редакція пише про новини зі світу IT, робить огляди ґаджетів та висвітлює тематичні локальні події, які можуть бути цікавими аудиторії.

Оновлено 19.12.2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *