На Банковій зібралися сотні людей на акцію “Дякую, Петре!” (ВІДЕО)

Сьогодні, 22 квітня, сотні людей зібралися біля Адміністрації Президента, щоб подякувати чинному главі держави Петрові Порошенку.

Про це повідомляє UATV.

Організатори заходу заздалегідь розмістили анонс в Facebook.

“Давайте прийдемо і подякуємо Петру Порошенку за все, що зроблено за ці 5 років, за асоціацію, безвіз, армію, децентралізацію та все інше. 19.00, АП з боку НБУ”, – сказано в повідомленні.

Учасники співають Гімн України та вигукують патріотичні лозунги. Охорона відкрила ворота перед будівлею і люди зайшли ближче до Адміністрації.Петро Порошенко вийшов до своїх прихильників та подякував за підтримку.

“Я щасливий і гордий нашій такій зустрічі на Банковій. Ви є найкращою частиною нашої спільної команди переможців. І наші головні перемоги ще попереду. За 5 років ми зробили більше, ніж будь-хто за чверть століття до нас. Це – результат нашої спільної роботи”, – заявив він. Він закликав громадян захистити всі перемоги України своєю єдністю.

“Черчилль сказав: “Перемога – це дорога від поразки до поразки”. Це нам не підходить! Ми будемо рухатися від перемоги, через поразку, до нової перемоги”, – підсумував Президент.

Нагадаємо, за даними національного екзит-полу станом на 20:00 21 квітня, у другому турі президентських виборів Володимир Зеленський набрав 73% голосів, а Петро Порошенко – 25,5%.

Фото Facebook Максим Даценко

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *