Сьогодні, 22 квітня, сотні людей зібралися біля Адміністрації Президента, щоб подякувати чинному главі держави Петрові Порошенку.

Про це повідомляє UATV.

Організатори заходу заздалегідь розмістили анонс в Facebook.

“Давайте прийдемо і подякуємо Петру Порошенку за все, що зроблено за ці 5 років, за асоціацію, безвіз, армію, децентралізацію та все інше. 19.00, АП з боку НБУ”, – сказано в повідомленні.

Учасники співають Гімн України та вигукують патріотичні лозунги. Охорона відкрила ворота перед будівлею і люди зайшли ближче до Адміністрації.Петро Порошенко вийшов до своїх прихильників та подякував за підтримку.

“Я щасливий і гордий нашій такій зустрічі на Банковій. Ви є найкращою частиною нашої спільної команди переможців. І наші головні перемоги ще попереду. За 5 років ми зробили більше, ніж будь-хто за чверть століття до нас. Це – результат нашої спільної роботи”, – заявив він. Він закликав громадян захистити всі перемоги України своєю єдністю.

“Черчилль сказав: “Перемога – це дорога від поразки до поразки”. Це нам не підходить! Ми будемо рухатися від перемоги, через поразку, до нової перемоги”, – підсумував Президент.

Нагадаємо, за даними національного екзит-полу станом на 20:00 21 квітня, у другому турі президентських виборів Володимир Зеленський набрав 73% голосів, а Петро Порошенко – 25,5%.

Фото Facebook Максим Даценко

Від Юрій Пероганич

Громадський діяч в ІТ, культурі й освіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *