Набрали чинності Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу, затверджені наказом Державіаслужби від 26.11.2018 № 1239, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 08 лютого 2019 р. за № 141/33112 (опубліковані в Офіційному віснику 05.03.2019 № 18), повідомляється на офіційному сайті ДАСУ.

Впровадження Правил забезпечить вдосконалення чинного законодавства у сфері повітряних перевезень пасажирів та багажу з урахуванням тенденцій розвитку ринку, подорожей авіакомпаніями з моделлю ведення бізнесу «low cost», застосування мобільних додатків для здійснення он-лайн реєстрації, реєстрації пасажирів та багажу самостійно в аеропортах, впровадження більш гнучкої тарифної політики, яка дозволяє пасажиру обирати оптимальний тариф в залежності від послуг, що пропонуються авіакомпанією.

Також Правилами особлива увага приділяється належному обслуговуванню пасажирів з інвалідністю або з обмеженою рухливістю та забезпеченню реалізації їх права на свободу пересування та належного доступу до послуг авіаційного транспорту.

Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу

Від Тетяна Череп-Пероганич

Журналістка, письменниця, громадська діячка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *